>Parfüm Aşkı

>

İçimde kesinlikle bir canavar var:)Güzel bir koku duyunca almadan duramıyorum..En son aldığım Givenchy Ange ou Demon parfüm…Bayılıyorum onun kokusuna….Vanilyamsı baharatlı harika bir şey:)Ondan önce aldığım parfüm Nina Ricci Nina elma gibi şişesi,ferah ve hafif şekerli bir koku..Kesinlikle iş baymayan bir yaz parüfümü….Ve daimi aşkım Lolita Lempicka…Şişesi süper tatlı evde neredeyse her boyu var:)Kokusu ise muhteşem ötesi….Şekerli,baharatlı beni benden alan bir parfüm….Şimdi ise bir tanede buram buram hindistan cevizi kokocağım bir parfüm arıyorum….

This entry was posted in alışveriş, parfümler. Bookmark the permalink.

4 Responses to >Parfüm Aşkı

  1. hayat güzel says:

    >nina ricci ve givenchy bildiğim kokular ama lolita lempikayı hiç koklamadım ben:) hem de o kadar bilindik ve sevilen bi parfüm olmasına rağmen:)ben de düğün günü sıkmak için parfüm arayışına girdim, bloglarda parfümle ilgili her postu dikkatle okuyorum:)

  2. rebeltakipte says:

    >lolita biraz ağır olsada bende seviyorum arasıra kullanmayı

  3. >Valla 6 senedir Versace kullaniyorum. Artik herkes parfümün benimle özlestigini söylüyor. Bu kadar sevdigin parfümü asla degistirme tatlim=)

  4. >hayat güzel,lolita güzel kokudur ama herkes beğenmeyebilir.Eğer tatlı şeker gibi kokuları seviyorsan tavsiye ederim canım.Ama düğün günü için sana tavsiyem kesinlikle Lancome Hypnose:)Boyner veya Tekin Acarlarda bulabilirsin canım…rebeltakipte,benim yine günlük kullandığım parfüm lolita:)stil direktörü,ksinlikle sana katılıyorum canım bi ara benim bir parfümüm varda 3-4 sene kullanmıştım banad herkes öyle diyodu ama sıkıldım değiştirdim nedense:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s